China Top Pool Cover Prodhues dhe Furnizues | Uneed

Top Pool Cover

Përshkrim i shkurtër:

 • Markë: Uneed
 • FOB Çmimi: $ 0.5- $ 9.99 / SQM
 • MOQ: 5000 metra katror
 • Port: Shanghai ose Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Furnizimi Aftësia: 3000000 metra katrore / Muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Top Pool Cover
  Product Specification: 300D*500D/18*9, 1000D*1000D/9*9, 1000D*1000D/18*18, 1000*1000D/20*20, 1000*1000D/22*22, 1000*1000D/23*23, etc.
  Pesha (GSM): 310g, 410G, 610G, 680G, 750g, 800g, etj
  Features produktit:
  * vetitë e mira fizike dhe mekanike, me karakteristikat e forca të lartë, stabilitet të mirë, tkurrje të ulët, veshin rezistencë, i ajrit ngushtësi dhe jetë të gjatë shërbimi.
  * Produkt ka shumë veti të shkëlqyera të tilla si i papërshkueshëm nga uji, anti-plakje dhe fortësi të qëndrueshme ngjyra. Matte, polish, tafta dhe embossing tjera sipërfaqe janë në dispozicion.
  * Ne mund të shtoni retardant flaka, antiseptik dhe anti - aditivëve ndryshkun sipas kërkesave të klientëve të veçantë.
  Application: Our products are widely used in swimming pools, water recreation and first-aid facilities, reservoirs, roofing, waterproofing and drainage systems, reservoirs, swimming pool fence, pool cover cloth and so on.

   

  300 * 500D
  18 * 9

  1000 * 1000D
  9 * 9

  1000 * 1000D
  18 * 18

  1000 * 1000D
  20 * 20

  1000 * 1000D
  22 * 22

  1000 * 1000D
  23 * 23

  Metoda e testimit

  Pesha (GSM)

  310

  410

  610

  680

  750

  800

  DIN53352

  Forca elastik (N / 5CM)  L

  550

  1400

  2400

  2500

  2600

  2800

  DIN53354

  W

  450

  1200

  2100

  2200

  2400

  2700

   
  Vrull forca (N / 5CM)     L

  160

  210

  380

  230

  280

  300

  DIN53363

  W

  140

  200

  300

  210

  2400

  290

   

  Adezive (N)

  40

  60

  90

  100

  100

  100

  DIN53357

  Dritë vendi i sigurt
  (Me përjashtim të bardhë)

  6-7

  Dritë vendi i sigurt
  (Me përjashtim të bardhë)

  6-7

  Environmental 

  (Fakultative)

  REACH / RoHS / EN71 / ASTM-F963

  FR Certification
  (Fakultativ)

  B1 / B2 / M1 / ​​M2 / NFPA-701 / DIN75200 / ASTM D1230

  Temperatura Rezistenca

  -30- + 70 ℃

  Gjerësia (M)

  UP të 5.1M


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta