China Vetë ngjitëse Vinyl Prodhues dhe Furnizues | Uneed

Vetë ngjitëse Vinyl

Përshkrim i shkurtër:

 • Markë: Uneed
 • FOB Çmimi: $ 0.5- $ 9.99 / SQM
 • MOQ: 5000 metra katror
 • Port: Shanghai ose Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Furnizimi Aftësia: 3000000 metra katrore / Muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Vetë ngjitëse Vinyl
  Lloji i produktit: UND-NT2000 / UND-NT4000 / UND-NT5000 etj
  Pesha: 120/140 (± 10gsm) etj
  Features produktit:
  1. performanca e shkëlqyer shtypjen, të qëndrueshme thithjen ngjyrë, ngjyra, imazhe të gjalla, tharje të shpejtë, ngjyra dhe performanca e fortë
  2. stabilitet të mirë kimike, mërzi të mirë, forca zhvishem, forca të lartë, të lehtë për të vepruar
  3. mund të përdoret për Inkjet UV


 • Previous:
 • Next: