China Machine Cover Prodhues dhe Furnizues | Uneed

Cover Machine

Përshkrim i shkurtër:

 • Markë: Uneed
 • FOB Çmimi: $ 0.5- $ 9.99 / SQM
 • MOQ: 5000 metra katror
 • Port: Shanghai ose Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Furnizimi Aftësia: 3000000 metra katrore / Muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Machine Cover
  Specifikimet e produktit: 1000 * 1000D / 18 * 18, 1000 * 1000D / 20 * 20, 1000 * 1000D / 22 * 22, 1000 * 1000D / 23 * 23, etj
  Pesha (GSM): 610G, 680G , 750g, 800g, etj

  Features produktit:
  * vetitë e mira fizike dhe mekanike, me karakteristikat e forca të lartë, stabilitet të mirë, tkurrje të ulët, veshin rezistencë, i ajrit ngushtësi dhe jetë të gjatë shërbimi.
  * Produkt ka shumë veti të shkëlqyera të tilla si i papërshkueshëm nga uji, anti-plakje dhe fortësi të qëndrueshme ngjyra. Matte, polish, tafta dhe embossing tjera sipërfaqe janë në dispozicion.
  * Ne mund të shtoni retardant flaka, antiseptik dhe anti - aditivëve ndryshkun sipas kërkesave të klientëve të veçantë.
  Aplikimi: Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në mbuluar makinë.

   Items / pëlhurë Base 1000 * 1000D 1000 * 1000D 1000 * 1000D 1000 * 1000D Metoda e testimit
  18 * 18 20 * 20 22 * 22 23 * 23
  Pesha (GSM) 610 680 750 800 DIN53352
  Forca elastik (N / 5CM) L 2400 2500 2600 2800 DIN53354
  W 2100 2200 2400 2700
  Vrull forca (N / 5CM)    L 380 230 280 300 DIN53363
  W 300 210 2400 290
  Adezive (N) 90 100 100 100 DIN53357
  dritë vendi i sigurt 6-7
  (Me përjashtim të bardhë)
  dritë vendi i sigurt 6-7
  (Me përjashtim të bardhë)
  Environmental  REACH / RoHS / EN71 / ASTM-F963
  (Fakultative)
  FR Certification B1 / B2 / M1 / ​​M2 / NFPA-701 / DIN75200 / ASTM D1230
  (Fakultative)
  Temperatura Rezistenca -30- + 70 ℃
  Gjerësia (M) UP të 5.1M
  dritë vendi i sigurt 6-7
  (Me përjashtim të bardhë)
                                     Të gjitha karakteristikat tona teknike janë referente.

 • Previous:
 • Next: