Кина UND-GF004-Харт ПВЦ Streifen производител и снабдувач | UNEED

UND-GF004-Харт ПВЦ Streifen

Краток опис:

 • Бренд: UNEED
 • ФОБ Цена: 5 $ $ 12.99 / Ролна
 • MOQ: 500 Ролс / во боја
 • Порт: Шангај или Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Набавка Способност: 100000 Ролс / месец
 • детали за производот

  Тагови производ

  Точка: Тешко ПВЦ Ограда / Харт ПВЦ Sichtschutzstreifen (UND-GF004)
  Материјал: ПВЦ
  Боја: RAL7016, RAL6005, RAL7040, RAL7030, RAL9010, RAL1015, итн
  Дебелина: 1.3mm, 1.0mm, итн
  тек Големина: 19cm * 2.525M
  пакет: ЈП торба + картон + палети
  карактер: водоотпорен, ветроупорен, 100% UV отпорност (DIN EN ISO 105-Б02 4-5), долг работен век, colorfast и лесна инсталација.
  Апликација: Широко се користи за заштита на градина ограда и декорација.


 • Претходно:
 • Следно: