Кина Медицински душек ткаенини производител и снабдувач | UNEED

Медицински душек ткаенини

Краток опис:

 • Бренд: UNEED
 • ФОБ Цена: $ 0.5- 9,99 $ / квадратни метри
 • MOQ: 5000 квадратни метри
 • Порт: Шангај или Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Набавка Способност: 3000000 квадратни метри / месец
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производ: медицински душек ткаенини
  Грам Тежина: 8.5OZ, 10oz, 10.5OZ, 12oz, 15oz, итн
  Боја: Прилагодено
  Функција: Анти-бактериски, пламен retardant, анти-статички, водоотпорен, итн
  Површинска обработка: Дијамант шема, магла или кожа жито обработка
  апликација: медицински душек, завеси за приватност, ПВЦ кеси, спортски перница, итн


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ