Контактирајте не

HAINING UNEED индустриски материјал CO., LTD

адреса

No.1601 Daozhi зграда, бр.5 Wenkang патот, Haizhou Стрит, Haining Сити, провинција Жеџијанг, Кина

телефон

+ 86-573-89238538 / 37/35

инстант разговор

Skype: yangyan1221
Whatsapp: 8613600568350
WeChat: yaya235498
операција: 15830905

Сакаат да работат со САД?