за нас

HAINING UNEED индустриски материјал CO., LTD лоцира во Haining Сити, со супериорен географска положба и удобен транспорт. Тоа е во западниот дел на Шангај Hongqiao аеродром 120 км источно од Хангжу Xiaoshan аеродром 60 километри.

UNEED е опремен со напредна ПВЦ нож обложени, ламинат, calendaring, плетење, ткаенини и slitting опрема. Со големо внимание на научни управување и технички иновации, UNEED разви ПВЦ мушама материјал серија, градина ограда материјали, платно за проекција материјали, прозорецот завеса ткаенина и печатење на материјали кои се извезуваат главно во Западна Европа, Источна Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Југоисточна Азија и други региони во светот.

UNEED ги акцент на градење на тим, кој ги комбинира политички интегритет со професионална компетентност и се залага за взаемна доверба помеѓу претпријатијата и вработените, со цел да се има искусен и висок квалитет на производство, продажба и R & D тим. По неколку години на производ иновации и развој на пазарот, UNEED постојано се подобрува квалитетот на производот и корпоративниот имиџ, и секогаш посветува на обезбедување на клиенти со квалитетни производи и внимателен услуги.

UNEED искрено поздрави клиенти од целиот свет да преговара и да соработуваат со нас. Ние сме во потрага очекуваме да работиме заедно со вас да се создаде сериозна иднина.