Кина 5.1m Супер Стан Проекција ткаенини производител и снабдувач | UNEED

5.1m Супер Стан Проекција ткаенини

Краток опис:

 • Бренд: UNEED
 • ФОБ Цена: $ 0.5- 9,99 $ / квадратни метри
 • MOQ: 3000 квадратни метри
 • Порт: Шангај или Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Набавка Способност: 3000000 квадратни метри / месец
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производ: 5.1m Супер Стан проекција ткаенини
  Предмет: UTM010
  Препорачани Работна температура: -20 ℃ - 40 ℃
  Ширина: 5.1m
  Примена: Моторизирани екран
  перформанси: производ плошноста (супер-стан), површината на вертикален екран, за да се спречи виткање феномен ! Површината на екранот мека, униформа, со висока дефиниција, добра проекција екран во боја верност врати. Површина на екранот може да се чистат (површината на екранот може да се чистат), мувла (мувла отпорни), анти-статички ООР, Агол на гледање: 100 (L & R 50), Засилување: 1.1, пламен retardant (температура отпор) да ги исполнуваат GB17591-2006 Б2 фаза, на екранот се протега вертикално, не жолта, без брчки, без набори


 • Претходно:
 • Следно: